Sąmoningumas

Žinome ir suprantame, kad mūsų tikslas išpręsti Jūsų problemą, Jums tinkamiausiomis sąlygomis !

Pagarba klientui

Mūsų paslaugos skirtas Jums - mūsų klientams, todėl Jūsų pageidavimai ir tikslai mums svarbiausia !

Atsakomybė

Prisiimame visišką atsakomybė už mūsų teikiamas paslaugas, todėl esame garantuoti jų kokybę ir aukščiausio standarto garantiniu aptarnavimu !

UAB „Hidrobalansas“, tai pastatų inžinerinių sistemų prekybos ir montavimo įmonė. Specializuojamės visų tipų inžinerinių sistemų prekybos ir montavimo srityse t.y.  dujinių katilų, šilumos siurblių oras – vanduo, oras – oras, oro kondicionierių, grindinio šildymo sistemų, kieto kuro katilų, vandentiekio ir nuotekų sistemų, rekuperacinių sistemų, šildymo kontrolės ir automatikos įrengime, vėdinimo sistemų įrengime. UAB „Hidrobalansas“ inžinieriai, tai patyrę šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo srities specialistai, veiklos praktikoje sėkmingai įgyvendinantys tiek privataus sektoriaus ojektus, tiek viešosios paskirties projektus.

Esminės įmonės veiklos formavimo VERTYBĖS tai, SĄMONINGUMAS, PAGARBA KLIENTUI, bei ATSAKOMYBĖ už prisiimtus įsipareigojimus.

Sąmoningumas – tai esminis  devizas, skatinantis poreikį įsigilinti į kiekvieną mūsų kliento problemą ją kuo konstruktyviau išspręndžiant. UAB „Hidrobalansas“ tikslas netik pateisinti, bet ir pagerinti kliento mums kęliamus lūkesčius.

Pagarba klientui – Mūsų tiklas netik užtikrinti Jūsų pageidaujamą rezultatą, bet ir sukurti verte klientui pagrįstą ryšį. Derinant teisingą verslo etiką, gaunamas rezultatas – konstruktyvus ir ilgalaikis bendradarbiavimas.

Atsakomybė – Suprantame, kad mūsų klientui reikalingas savo srities profesionala galintis išsprėsti jo problemą kokia ji bebūtų, Suprantame ir tai, kad, Jūsų problemą reikia išspresti nurodant aiškią, adekavią kainodara, kartu su nepriekaištinga atliekamų darbų kokybe.

UAB „Hidrobalansas“ tikslas – Būti pirmuoju pasirinkimu mūsų klientams įrengiant šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų sistemas. Siekiame klientui pasiūlyti būtent jo poreikius atitinkančią, konfortabilią vandentiekio, nuotekų, šildymo ar vėdinimo sistemą kartu su geriausia kaina, aukščiausio standarto klientų aptarnavimu, bei nepriekaištinga atliktų darbų kokybe.