Vandentiekio ir Nuotekų sistemos

Kainos pasiūlymo forma

plačiau apie Lauko ir vidaus vandentiekio ir nuotekų sistemas

Ar žinote, jog nuo pasirinktų vamzdžių geriamo vandens sistemoms, priklauso vandens skonis ir kvapas? O, kad netinkamai įrengus sistemą, jau po kelių mėnesių jos naudojimo, jungiamosios vietos gali tapti nesandarios? O ar žinote, koks yra idealus nuolydis kanalizacijos vamzdžiams?

Santechnikos darbai ypač kalbant apie visos sistemos įrengimą ar atnaujinimą, nėra tokie paprasti, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tad atsakymų į šiuos klausimus žinoti jums tikrai nėra būtina, svarbiau suprasti, jog be vandentiekio ir kanalizacijosmūsų namai nebus tikrais namais. Ypač turint omenyje, kiek daug esame priklausomi nuosantechnikos sistemų, pavyzdžiui, šiuolaikiniuose individualiuose namuose yra įrengiami mažiausiai du, kartais ir trys sanitariniai mazgai pajungiama skalbimo mašina, indaplovė, praustuvė, plautuvė, dušas, vonia, bent keli klozetai ir kiti prietaisai pro save „praleidžiantys“ didelius kiekius vandens. Santechnika yra svarbi kiekvienų namų įrengimo dalis. Tad įrenginėjant tikrai nederėtų suklysti – klaidų taisymas visada kainuoja brangiau, tad geriau nuo pirmo žingsnio viską daryti teisingai, pasitikint profesionalais.

Vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimą ir priežiūrą, santechnikos darbus geriausia patikėti specialistams, kurie žino visus atsakymus, srities niuansus ir sprendimus, darančius įtaką gyvenimo komfortui.

Esminiai sistemos įrengimo sėkmės elementai, kad vandentiekio ir kanalizacijos sistema funkcionuotų be sutrikimų – tinkamai parinkti, kokybiški vamzdžiai ir medžiagos reikalingos įrengimui, kartu su kokybišku, atsakingu, profesionaliu montavimu. Todėl priklausomai nuo situacijos bei keliamų reikalavimų, „Hidrobalansas“ specialistai ne tik parenka tinkamiausią sistemos variantą kiekvienam individualiam projektui, taičiau ir atlieka kokybišką sistemos montavimą su 100 % garantija.

Santechnika, vamzdynai yra neabejotinai svarbi, gal net svarbiausia inžinerinė sistema namuose. O vamzdynų pasirinkimas toks platus, jog ne visi specialistai sugeba atsirinkti kokių gamintojų ir pardavėjų sistemos yra geriausios. Juo labiau, jog tos pačios įmonės siūlo įvairių klasių ir kokybės lygių produktus. „Hidrobalansas“ specialistai ne vienerius metus dirbdami su įvairiomis sistemomis ir įvairių gamintojų produkcija, negana to, nuolat besidomėdami Lietuvoje ir pasaulyje vyraujančiais projektiniais sprendiniais, gali lengvai parinkti, ko reikia konkrečiu atveju. Šiuo metu, santechnikos darbai atliekami naudojant rinkos lyderių produkciją: Uponor, Tece, Unidelta, Pipelife, Viega, Wavin, General Fittings, Giacomini ir kt.