UAB „Hidrobalansas“ – Šiaulių arenoje vykusioje parodoje „Verslo ir pasiekimų paroda 2019“

UAB "Hidrobalansas" parodoje "Verslo ir pasiekimų paroda 2019" Šiauliuose, Šiaulių arenoje

Džiaugiamės 2019 m. lapkričio 28 – 30 dienomis turėję galimybę sudalyvauti Šiauliuose, Šiaulių arenoje vykusioje parodoje „Verslo ir pasiekimų paroda 2019“.

Esame aktyviai besiplečianti bei atvira naujovėms įmonė, siekianti sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę, bei aukštesnę paslaugų kokybę savo klientams. Siekdamo įgyvendinti šiuos tikslus, dalyvavome Šiaulių miesto savivaldybės organizuotame verslo projektų konkurse, kuriame užėmėme 3-ią vietą bei su finansine pagaba įsigijome įrangą, leidžiančią pasiekti aukštesnių veiklos rezultatų, bei suteikti kokybiškesnes paslaugas esamiems ir būsimiems Mūsų klientams.

Kartu su šiuo konkursu dalyviai įgijo teisę pristatyti savo prekes bei paslaugas potencialiems klientams „Verslo ir pasiekimų paroda 2019“. Be abejonės, UAB „Hidrobalansas“ pasinaudojo šia galimybe, todėl bendrame Šiaulių miesto savivaldybės stende pristatėme ir supažindinome parodos lankytojus su naujausiomis pastatų šildymo, vėsinimo bei vėdinimo technologijomis, privačių namų ar butų savininkams.

Parodos metu pristatėme:

Oras  vanduo šilumos siurblius Panasonic Aquarea. Šis įrenginys sulaukė ypač didelio lankytojų susidomėjimo, tiek iš naujus namus statančių, tiek senais malkiniai katilais kurenamų namų gyventojų. Parodos lankytojams atsakėme į visus jiems kylančius klausimus, nuo: kokios galios Šilumos siurblio oras vanduo reikia šilumos  nuostoliams padengti, iki galimų elektros sąnaudų šildant vienokį ar kitokį pastatą. 

Kaip atlernatyvų pastatų šildymo ir šaldymo sprendimą, pristatėme ir oras oras šilumos siurblius Cooper & Hunter. Parodos lankytojus supažindinome su oras  oras šilumos siurblių įrengimo bei naudojimo įpatumais, detalizavome įrenginių parinkimo konkrečiam pastatui detales, bei atsakėme į kitus lankytojams aktualius klausimus.

Esame didelę patirtį pastatų šildymo sistemų įrengime ir eksploatavime sukaupę specialistai, todėl visiems besidomintiems, detalizavome ir iš esmės paaiškinome dujinių kondensacinių katilų Protherm veikimo principus, jų įrengimo įpatumus, ekploatacinius niuansus bei kitas aktualijas.

Parodos metu buvo pristatytos ir mini rekuperacinės sistemos decentralizuotam patalpų vėdinimui. Drėgmė ir slogus oras senos statybos daugiabučiuose ir privačiuose namuose įpač opi problema Šiauliuose, todėl visus pageidaujančius, detaliau supažindinome su Mini rekuperatoriais, jų įrengimo įpatumais, numatomais tinkamų patalpų vėdinimo rezultatais ir kainomis.

Viena esminių UAB „Hidrobalansas“ vertybių – tai pagarba ir pagalba tiek esamam, tiek potencialiam klientui, remiantis šia vertybe negailime nei laiko, nei jėgų klientų edukacijai, dėl tinkamiausio inžinerinio sprendimo, būtent Jums, pasirinkimo.