3 Patarimai padėsiantys pasirinkti tinkamą įmonę santechnikos darbams

3 patarimai kaip pasirinkti tinkamą įmonę santechnikos darbams

Rekomendacijos

Kuo dar galima pasikliauti, jei ne draugais ar pažystamais, kurie jau naudojosi santechnikos įmonių paslaugomis. Esame įsitikinę, kad teigiamas kliento atsiliepimas dėl atliktų santechnikos darbų, keliauja iš lūpų į lūpas. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria netinkamus meistrus pasirinkę klientai: 1. Tai neadekvatus atliktų darbų įkainis ar visa mokama suma. Siekiant to išvengti visada prašykite meistro ar įmonės pateikti bent preliminarų komercinį pasiūlymą, kuris apibrėžtų paslaugų teikimo įkainių ar bendros mokamos sumos ribas. 2. Atliekamų darbų vilkinimas, terminai statyboje ypač svarbus aspektas, todėl jei Jums svarbus inžinerinių sistemų įrengimo terminas, visuomet jį aptarkite sutartyje su santechnikos paslaugas teikiančia įmone ar asmeniu. 3. Nekokybiškai atlikti santechnikos darbai. Tai bene prasčiausias scenarijus, pasirinkus prastą santechniką, viskas nėra taip blogai jei darbų brokas pastebimas statybų eigoje, tuomet  gedimus vis dar galima pašalinti, tačiau už tai teks sumokėti kitam meistrui. Gerokai sudėtingesnė ir brangesnė problema, tai atliktų darbų brokas, kuris atsirado dėl technologijų nesilaikymo ar santechniko patirties trūkumo. Tokie defektai pasimato tik po kurio laiko, na o jų šalinimas kainuoja ženkliai brangiau, dėl apdailos sluoksnių pašalinimo bei jų atstatymo darbų.

Santechniko "Higiena" automobilis, apranga, įrankiai

Kaip ir bet kuriame gyvenimo aspekte, taip ir gero santechniko atrankoje, svarbu pirminė išorinė analizė. Neabejotina tai, kad santechnikos darbai – tai ne tik specifinių žinių, tačiau ir specifinių įrankių reikalaujanti profesija. Santechnikos darbų atlikime reikalingi tiek tipiniai, bendruosiuose statybos darbuose naudojami įrankiai – suktuvai, perforatoriai ir pan., tiek ir specifinė įranga, tai vamzdžių sriegikliai, presai, spaustuvai bei eilė kitų specializuotų įrankių. Specializuoti įrankiai yra gerokai brangesti už tipinę įrangą, todėl rekomenduojame atkreipti dėmesį ar Jūsų santechnikas turi šią įrangą, ar ją nuomuoja. Jei santechnikas turi visą specifinę įrangą – tikėtina, kad investavęs santykinai didelę pinigų sumą į specifinės santechnikos įrangos įsigyjimą, bus srities profesionalas, o ne diletantas ar pradedantysis.

Kita labai svarbi save gerbiančio santechnikos darbus atliekančio asmens dalis, tai jo darbo automobilis ir darbo apranga. Nors šie aspektai ir neturi tiesioginės įtakos bendrai atliekamų santechnikos darbų kokybei, tačiau šie elementai parodo, kokias įmonės ar asmens savybės konkretūs meistrai turi. Sunkiai tikėtina, kad vos riedančiu automobiliu ir suplyšusia darbo apranga apsirėdęs santehcnikas sugebės atlikti gero estetinio vaizdo reikalaujančiu darbus, kai pats šios dalies profesinėje aplinkoje neįgyvendina.

Atliktų santechnikos darbų pavyzdžiai

Geriausias posakis apibūdinantis šį kriterijų – tai „rodyk, o ne pasakok“. Besikreipiant į asmenį ar įmonę atliekančią santechnikos darbus, rekomenduojame peržiūrėti esamų atliktų darbų galeriją ar pavyzdžius. Atliktų darbų įrodymai, tai bene realiausias būdas įvertinti meistrų kompetenciją, net jei Jūs iš esmės ir nesuprantante santechnikos sistemų. Pamačius fotografijas ar kitą vaizdo medžiagą galima susidaryti bendrą vaizdą apie – atliekamų darbų estetiką, kruopštumą bei atidumą detalėms.