Teikiamų paslaugų efektyvinimui UAB „Hidrobalansas“ naudos deimantinę skylių gręžimo įrangą

Nuo šios UAB "Hidrobalansas" teikiamos paslaugos bus dar kokybiškesnės

Siekdami tobulinti įmonės teikiamų paslaugų kokybę, ateinantiems 2020 m. atnaujinome naudojamą įrangą.

Nuo šiol UAB „Hidrobalansas“ visus su pastato konstrukcijomis susiduriančio vamzdyno įrengimui naudos profesionalią „Husqvarna“ deimantinio skylių gręžimo įrangą.

Naudojant šią įrangą naujai statomuose pastatuose, kiaurymės vamzdynams paruošiamos nenaudojant atskėlimo plaktukų, tokiu būdu nežalojant esamos pastato konstrukcijos vientisumo, dėl didelių vibracijų. Be abejonės, pagerės ir teikiamų paslaugų greitis, to pasekoje sumažės ir paslaugos savikaina, dėl to, savo klientams paslaugas teiksime dar geresnėmis sąlygomis.

Deimantinio gręžimo įranga neliks nepanaudota teikiant paslaugas jau pastatytuose statiniuose bei įrengtuose patalpose. Kartu su deimantiniu grąžtu įsigytas ir galingas dulkių nusiurbimo įrenginys, todėl nuo šiol įrengiant šilumos siurblius oras oras, oras vanduo, dujinius šildymo katilus, rekuperacines sistemas, mini rekuperatorius ir kitus angų per sienų atitvaras reikalaujančius įrenginius, naudojamuose patalpuose įrengsime be vibracijos, dulkių ir kitų nepageidaujamų veiksnių.