oro kondicionieriai / šilumos siurbliai oras - oras

Kainos pasiūlymo forma

plačiau apie oras oras šilumos siurblius ir oro kondicionierius

Visiems puikiai suprantama, kad oro kondicionierius – tai įrenginys, gebantis iki pageidaujamos temperatūros atvėsinti patalpos orą, tačiau ne visiems žinoma, kad kondicionierius gali ir šildyti, todėl tai įrenginys naudojamas visus metus. Negana to, oro kondicionieriai gali veikti ir kaip drėgmės surinkėjai, na o trūkstant šilumos daugiabučiame name, kondicionierius butui puikiai papildys centralizuotą šildymo sistemą suteikdamas papildomos šilumos ir išdžiovindamas bute tvyrančią drėgmę, taip sumažindamas pelėsio atsiradimo tikimybę. Na ir žinoma, karštos vasaros metu oro kondicionierius tampa nepakeičiamu įrenginiu suteikiantis patalpoms reikiamą vėsą. Dėl šių priežasčių, oro kondicionierius ar šilumos siurblys oras oras, idealus įrenginys Lietuvos klimatui, kuris tarnauja mums ištisus metus.

Kaip pasirinkti tinkamą oro kondicionierių butui, ar namui?

Teisingiausiu atveju oro kondicionieriaus pasirinkimas prasideda kreipiantis į šios srities profesionalus, kurie įvertinę patalpų energetinę būklę, išplanavimą bei dydį, parinks idealų įrenginį Jums. Teisingiausias ir skalandžiausias įrenginio integravimas Jūsų namuose yra tada, kai parinktą įrenginį, tie patys asmenys ir sumontuotų, tokiu budų prisiimdami visišką atsakomybę už galutinį rezultatą. Būtent tokias paslaugas ir teikia UAB “Hidrobalansas“, mes padėsime pasirinkti tinkamą oro kondicionierių ar šilumos siurblį oras oras,  idealiai atitinkantį Jūsų poreikius. Esame didžiulę patirtį turintys inžinieriai, todėl pasirūpinsime pasirinkto įrenginio sumontavimu, be to, įmontuotą įrenginį išbandysime, paleisime, pasirūpinsime juo garantinio ir pogarantiniu aptarnavimo laikotarpiu, be abejonės, suteiksime ir pilną kliento apmokymą sklandžiam įrenginio naudojimui.

Kaip pačiam išsirinkti tinkamą oro kondicionierių?

Jei visgi nusprendėte oro kondicionierių pasirinkti patys, reikėtų vadovautis keletu taisyklių, kurias aptarsime žemiau:

Visų pirma, atsakykite į klausimą: ar oro kondicionierių naudosiu tik šiltuoju metų laiku? Ar planuojate ir šildyti patalpas? Įvertinus pastarajį variantą, nuo oro kondicionierių reikėtų pereiti į šilumos siurblių oras oras lygį. Nors šilumos siurbliai oras oras veikia analogišku kondicionieriui principų, jų vidinės dalys, šilumokaičiai, kompresoriai ir kiti mazgai pritaikyti efektyviai veikti net iki -30 C temperatūros, kai paprasto buitinio kondicionieriaus tik iki – 15 C, žinoma šis patobulinimas didida ir įrenginio kainą, todėl labai svarbu išsigryninti asmeninį šios įrangos poreikį.

Kitas veiksnys – tai išvaizda ir funkcionalumas. Oro kondicionierių vizualinė gama ypač plati, pradedant paprasčiausiais plastikiniai korpusais, baigiant premium klasės atstovais su metalizuotu užbaigimu. Kitas svarbus aspektas – tai funkcijų kiekies ir tipas. Priklausomai nuo gamintojo, kiekvienas įrenginys gali turėti paprasčiausias veikimo funkcijas, tokias kai:, oro srauto padėties reguliavimas ar įrenginio veikimo integruoto laikmačio pagalba,  na, o premium klasės atstovai siūlo įrangą su tokiomis išmaniosiomis technologijomis, kaip žmogaus būvimo vietos atpažinimas ar žmogaus buvimo patalpoje sensoriais.

Tipiniam oro kondicionieriaus ar šilumos siurblio parinkimui taikoma taisyklė, kad 10 m2 patalpos skiriame 1 kw oro kondicionieriaus ar šilumos siurblio galios. Nors šis parinkimo būdas ir atitinka tipinius reikalavimus, papildomai vertėtų įvertinti tokius patalpos veiksnius, kaip: šaltų atitvarų kiekis, patalpos ilgis bei bendras pastato energetinio efektyvumo lygis.

UAB “Hidrobalansas” atstovauja DAIKIN, MIDEA, COOPER & HUNTER, PANASONIC, oro kondicionierius ir šilumos siurblius oras oras.