PASKELBTAS KVIETIMAS neefektyvia biomase (malkomis, ar kitu kietu kuru) KŪRENAmą KATILą, KEISTI Į ŠILUMOS SIURBLį oras vanduo

2020 m. rugsėjo 21 d. APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra), paskelbtas kvietimas teikti paraiškas senų katilų, degimo procesui naudojančių neefektyvią biomasę (malkas, ar kitą kietą kurą) keitimui į naujus ekologiškus ir ekonomiškus oras – vanduo šilumos siurblius.

Kartu su APVA parama, turite puikią progą atsikratyti senu, neefektyviu katilu, vietoje jo įsrengiant ekonomišką, inovatyvų, pažangiausias technilogijas naudojantį – šilumos siurblį oras – vanduo. Iki 2020 m. spalio 21 d. pateikus paraišką – Įrangai ir montavimo darbams galite gauti kompensaciją, kurios dydis priklausomai nuo šilumos siurblio galios yra nuo 2207 Eur. iki 4301 Eur.

Paraiškos pateikimo, bei įrangos įsigyjimo terminai:

Kvietimas senų, malkomis kūrenamų katilų keitimui, į šilumos siurblius oras vanduo paskelbtas 2020 m. rugsėjo 21 d., remiantis APVA pateiktais duomenimis, galutinis paraiškų  teikimo terminas yra 2020 m. spalio 21 d. Pažymėtina tai, kad paraišką būtina pateikti iki kvietime nurodytos datos, tačiau šilumos siurblį galėsite įsigyti ir įsirengti per 9 mėn. nuo teigiamo sprendimo priėmimo datos.

Ar Jūs galite pretenduoti į APVA paramą?

Įstatyme numatyta, kad tinkamas paramos gavėjas yra fizinis asmuo, nuosavybes teise valdantis gyvenamosios paskirties, vieno arba dviejų butų namą arba sodo namelį. Namo statyba privalo būti užbaigta ne anksčiau, kaip prieš 5 metus, tai reiškia, kad paramai gauti tinka pastatai užbaigti statyti iki 2015 m.

Taip pat pastato šildymui privalo būti įrengtas neefektyvią biomasę (Malkas, ar kitą kietą kurą) naudojantis katilas, šilumą perduodantis į vandens pagrindu veikiančią šildymo sistemą.

Visą APVA paraiškų priėmimo laikotarpį, UAB „Hidrobalansas“ skiria papildomą nuolaidą visiems PANASONIC, DAIKIN, HTW IR MIDEA oras vanduo šilumos siurbliams, bei įrangos montavimo darbams.

Tik 3 žingniai iki paramos gavimo:

Visą paraiškų priėmimo laikotarpį UAB “Hidrobalansas” komanda, netik nemokamai konsultuoja, parenka Jūsų namui tinkamą šilumos siurblį, apskaičiuoja galimas išlaidas, tačiau ir padeda užpildant APVA paraišką bei surenkant visus reikiamus dokumentus.

UŽPILDykite šią FORMĄ ir NETRUKUS GAUSITE ŠILUMOS SIURBLIO GALIOS PASKAIČIAVIMĄ, SPECIALŲ KAINOS PASIŪLYMĄ, BEI SUŽINOSITE NUMATOMĄ PARAMOS DYDĮ

Turite klausimų? ESAME PASIRUOŠĘ PADĖTI !

Donatas Vaičikas

Projektų vadovas