Apie mus

Mūsų vertybės - sąmoningumas, pagarba klientui, atsakomybė.

Sąmoningumas

Žinome ir suprantame, kad mūsų tikslas išpręsti Jūsų problemą, Jums tinkamiausiomis sąlygomis !

Pagarba klientui

Mūsų paslaugos skirtas Jums - mūsų klientams, todėl Jūsų pageidavimai ir tikslai mums svarbiausia !

Atsakomybė

Prisiimame visišką atsakomybė už mūsų teikiamas paslaugas, todėl esame garantuoti jų kokybę ir aukščiausio standarto garantiniu aptarnavimu !

  • UAB „Hidrobalansas“, tai inžinerinių paslaugų įmonė specializuojanti privataus sektoriaus statybų rinkoje, įmonė oficialiai įkurta 2019 m. 
  • UAB „Hidrobalansas“ Specializuojasi visų tipų inžinerinių procesų srityse t.y. šildymo, vėdinimo, nuotekų valymo įrenginių montavimo, šildymo kieto kuro katilų, dujinių katilų ir šilumos siurblių montavimo, rekuperacinių sistemų įrengime, buitinių oro kondicionierių, vandens filtrų, vandens tiekimo įrenginių, visų tipų vamzdynų montavime. 
  • Rinkoje UAB „Hidrobalansas“ egzistuoja jau daugiau nei 10 m. individualios veiklos formoje. UAB „Hidrobalansas“ vadovybė tai patyrę šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo srities specialistai, veiklos praktikoje sėkmingai įgyvendinantys tiek privataus sektoriaus projektus, tiek viešosios paskirties objektus.
  • Esminės įmonės veiklos formavimo sąvybės tai, sąmoningumas, pagarba klientui, bei atsakomybė už prisiimtus įsipareigojimus.
  • Sąmoningumas – tai esminis  devizas, skatinantis poreikį įsigilinti į kiekvieną mūsų kliento problemą, ja kuo konstruktyviau išspręndžiant, UAB „Hidrobalansas“ tikslas netik pateisinti, bet ir pagerinti kliento lūkesčius.
  • Pagarba klientui – Mūsų tiklas netik pateisinti Jūsų lūkesčius, bet ir sukurti verte klientui pagrįstą ryšį. UAB „Hidrobalansas“ prioretizuoja pagalbą tiek naujam, tiek senam klientui, tai derinant su teisingą verslo etika, gaunamas rezultatas- konstruktyvui ir ilgalaikis bendradarbiavimas.
  • Atsakomybė – Suprantame, kad mūsų klientui reikalingas savo srities profesionalas, galintis padėti išsprėsti jo problemą kokia ji bebūtų. Be to šią problemą reikia išspresti nurodant aiškią, adekavią kainodara, bei nepriekaištinga atliekamų darbų kokybe. UAB „Hidrobalansas“ tai esminiai, kurių pagalba kleintai pasitiki mūsų teikiamomis paslaugomos. Kiekvienas klientas žino, kad UAB „Hidrobalansas“ atliks darbus laiku, adekvačia kaina, bei nepriekaištinga kokybe.
UAB „Hidrobalansas“ tikslas – Būti pirmuoju pasirinkimu mūsų klientams įrengiant šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų sistemas. Siekiame klientui pasiūlyti būtent jo poreikius atitinkančią, konfortabilią vandentiekio, nuotekų, šildymo ar vėdinimo sistemą kartu su geriausia kaina, aukščiausio standarto klientų aptarnavimu, bei nepriekaištinga atliktų darbų kokybe.

Turite klausimų? Prašome užpildyti formą ir męs su Jumis susisieksime !